• Kekavas pagasts

  • +371-225-622-22

  • info@ekohouse.lv

Divstāvīga kotedža

Divstāvīga viesnīcas tipa kotedža ar pilnu pakalpojumu klāstu, kas aprīkota ar visam ērtai dzīvošanai nepieciešamajām mēbelēm. Ideāla vieta atpūtai ar ģimeni un bērniem! Izdevīgs ģeogrāfiskais stāvoklis: pavisam tuvu atrodas Rīga un Jūrmala.

Pirmajā stāvā atrodas vasaras veranda sarunām un lasīšanai, priekštelpa, virtuve, kamīns (bulerjānis), pusdienu galds. Divas dušas telpa un tualete. Tieši kotedžas ēkā ir krievu pirts, ko kurina ar alkšņu un bērzu malku. Pirts nodalījums ir aprīkots ar atsevišķu izeju uz dīķi, lai varētu izbaudīt ūdens un saules procedūras.

Otrajā stāvā – guļamistaba trim cilvēkiem ar gleznainu skatu uz dīķi. Otrā guļamistaba ir paredzēta diviem cilvēkiem un no tās paveras skats uz mežu. Atpūtas telpa ir aprīkota ar kondicionieri; turpat ir arī liels drēbju skapis. Otrajā stāvā ir arī tualete ar izlietni un mazgātni. Ūdens, kas nonāk kotedžas krānos, ir dzeramais ūdens.

Celtnes īpatnības: tā ir būvēta no priežu koksnes. Lai maksimāli ievērotu ekoloģiskās normas, koks nav krāsots ar mākslīgo laku, bet rūpīgi piesūcināts ar linu eļļu, tai skaitā arī parkets.

Kotedžu īres maksa Latvijā atpūtas bāzes „Ceriņu sēta” teritorijā ir atkarīga no sezonas un īres ilguma, tādēļ, lūdzu, veiciet pieprasījumu e-pastā info@ekohouse.lv vai arī zvaniet tieši kotedžas īpašniekam pa tālruni +371 225-622-22

Cena par nakti - 170 EUR

2 vai vairāk dienas - 150 EUR

brokastis no eko-produktiem; gultasveļas un dvieļu maiņa; sagaidīšana un pavadīšana lidostā „Rīga”; pirts – iekļauts par papildu maksu