• Kekavas pagasts

  • +371-225-622-22

  • info@ekohouse.lv

Atpūtas komplekss “Ceriņu sēta” aicina izbaudīt harmoniju:uzlādēties ar dabas spēku janiem veikumiem!

Kotedžu komplekss „Ceriņu sēta” aicina jūs atpūsties pie dabas krūts TĀ, kā jūs vēl nekad neesat atpūtušies!

Latvijā, netālu no Rīgas un Jūrmalas, pie dabas – gleznainā vietā Ķekavas novadā. Plašā meža pļavā, kurā skraida stirnas starp dažādajiem dziedātājputniem (vairāk nekā 40 sugas!). Pie dīķa, kurā ūdens nonāk no pazemes avota. Labākā vieta makšķerniekiem un tiem, kas dievina ienirt ūdenī pēc pirtiņas pie dabas.

“Cēriņu sētā” – sezona jau rīt pilnā sparā!

Piedāvājam izvēlēties divas kotedžas: divstāvu un vienstāvu. Dzīvošanas cenā ir iekļauts pilns pakalpojumu klāsts: pārtika, kas pagatavota no ekoloģiski tīriem produktiem un ar mīlestību (kompleksa teritorijā ir pašmāju saimniecība), gultasveļas maiņa, sagaidīšana un pavadīšana lidostā.

Turklāt ir pieejams papildu pakalpojumu klāsts, tai skaitā mikroautobusa īre, braucieniem Latvijā un Eiropā. Ir pieejams arī kruīza kuteris Sea Ray Sundancer 260 ar pieredzējušu kapteini uz klāja, lai varētu apskatīt burvīgās Rīgas un Jūrmalas panorāmas, ieskaitot došanos atklātā jūrā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Māja atrodas jūsu rīcībā no pulksten 16:00 ierašanās dienā un līdz pulksten 12:00 izbraukšanas dienā. 1-2 dienas pirms ierašanās, sazinieties ar mājas īpašnieku par vietu, kur var iegūt atslēgu. Atslēga var būt īpašā lodziņā īpašā lodziņā, atslēga, kuru jūs pastāstīsiet īpašniekam, vai arī to varēsiet iegūt noteiktā vietā, kas noslēgta ar īpašnieka līgumu.

Atsevišķas vasarnīcas tiek nodotas pēc pašpietiekamības principa. Mājā ir mazi tualetes papīra un virtuves papīra dvieļu krājumi, kā arī mazgāšanas līdzekļi. Klienti uzņem savu gultas veļu un veic galīgo tīrīšanu, ja viņi iepriekš nav pasūtījuši un neapmaksājuši šos pakalpojumus. Pārbaudiet rezervācijas apstiprinājumu - vai gultas veļa un tīrīšana ir iekļautas rezervējuma cenā. Mājā ir trauki un virtuves piederumi, lai gatavotu vienkāršus ēdienus. Rezerves cenā ir iekļauta malka kamīnam, ja māja nav aprakstīta citādi.

Jūs viegli atradīsiet māju, ja rezervējuma apstiprinājumā sekojat brauciena aprakstam.

Jūs varat ņemt savu mājdzīvnieku kopā ar jums uz māju, ja dzīvnieki šajā mājā ir atļauti. Noteikti informējiet rezervēšanas centru, ja plānojat dzīvot kopā ar jums. Dažās mājās, kur atrast dzīvnieku, jāmaksā atsevišķa maksa. Mājiņos, kur aizliegti dzīvnieki, dzīvniekus nedrīkst ievest neatkarīgi no tā, cik mazi un paklausīgi jūsu lolojumdzīvnieki var būt.

Kāpēc mums izvēlēties?

Atpūsties pie Rīgas ir tīrais prieks! Klusums, daba. Bet brauciena laikā: kultūras pieminekļi un tādas apskates vietas kā eko_house (80)Latvijas Nacionālā opera, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris un daudz citu objektu. Izbaudījuši vecpilsētas arhitektūru, varat dptichkaoties uz omulīgu kafejnīcu, restorānu, SPA-centru

Rezervējiet savu vietu tūlīt!